Ogłoszenie

Obecne hasło to: koks, proszę jednak o robienie serwerów z przyjmowaniem a nie z klanowiczami.

#1 2011-02-04 21:54:16

FäflîkNW™

Lider

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 24
Punktów :   

Wasi Kumple z THAW

Tu piszemy swoich najlepszych kumpli i opis ich charakteru.

Moi kumple:

Wolf: Ehh, pro parkour i był liderem NW... teraz dopiero ja reaktyowałem z charakteru spokojny ;D
btw. o Goldenie nie mówię bo już nie gra w THAW żeby nie było..

Nestea: zajebisty gościu, z nim zawsze sobie pomalujemy kutaski w bh xD z charakteru jak go ktoś wkurzy to ostro, ale jak nie to norma ;d

Berti: Gralismy w klanie WoW, teraz tu jest vcl, a ja lider.  Z nim mozna sie posmiac ;d z charakteru spokojny.

Lubię jeszcze:

Sonio,Dymus,Toxic ( Eve ), itrab, bull, micro, Skejt 23, RoBo, Sierra, yaman, bleek, Play, chest, inut, ctrl,buka, error, ezio, kill frenzy, ripley, water, wader,sagi , nav, tiger, eon , emo, HitTrike, Kamilos, Snake.....itd.
Oczywiście, niech się nikt nie obraża jak zapomniałem go napisać ^^ lubię wszystkich, których znam a oni mnie lubią, to wtedy ich na pewno lubię. Więc nie martwcie się tym, że na listę was zapomniałem napisać, bo na pewno was lubię

PISZCIE SWOICH KUMPLI!
3 najlepszych opisać, też charakter. Później resztę.

Offline

 

#2 2011-02-05 12:56:44

Dymú$«nw!?

Mistrz Dechy

Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 22
Punktów :   

Re: Wasi Kumple z THAW

my

Sonio- Gram z nim od kilku miesięcy , razem w ok 5 klanach xdd Charakter ; zazwyczaj spokojny ale lubi sie ze mną kłócić i wyzywać od noobow itp. ;D


nestea. tu wystarczy jedno słowo i wszystko jasne ... Kutasik   charakter myśle , że spokojy ale chyba lubi sie kłócić ;pp

FLoo.   kolega z rSw tylko teraz on w porównaniu do mnie to pro jest a ja noob Charakter spokojny

Shift    Też razem w klanie , nawet troche graliśmy charakter ; tez spokojny ale kłócić sie lubi ! xd

Robo .  Team hT ;x  Charakter: spokojny ale śmieszny .

Sierra. no NW ! x.x 

to nie są wszyscy , potem dopisze ale tera mama na kompa mi wbija ;(

Offline

 

#3 2011-02-07 19:27:41

Cross

Skate z klasą

Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Wasi Kumple z THAW

my

w THAW się nie koleguje :d

Offline

 

#4 2011-02-08 16:05:30

LEWY

Lider

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wasi Kumple z THAW

nie wypisuje nikogo bo nie wiem czy ktos mnie lubi czy tylko udaje ale  duzo osub lubie ;p ;p ale sie tym nie przejmuje bo to gra ;d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elite-xworld.pun.pl www.mysterius.pun.pl www.ritualclan.pun.pl www.juhichawla.pun.pl www.lokian.pun.pl